MAJAK

NOSOWSKA / SZROEDER

Oto „Majak”. Dajcie się zabrać do tego momentu, w którym ostatnia kropla przepełnia kielich. Jesteśmy w stanie znieść bardzo wiele, wciąż tłumacząc sobie, że cierpienie jest szlachetne, a lepszy czas w końcu przyjdzie. Zamiast tego przychodzi bezsilność, która wybudza nas do prawdy na temat okoliczności, w jakich zapomnieliśmy kim jesteśmy. Jestem bardzo szczęśliwa, że Natalia Szroeder dopisała swoją zwrotkę. Z nią, bieg bohaterki tekstu (w refrenie) ku sobie daje pewność, że wszystko będzie dobrze. I serio, zupełnie niesamowite jest, jak ta piosenka pasuje do filmu „RÓJ”.
Naprawdę jesteśmy wszyscy połączeni.

KATARZYNA NOSOWSKA

KATARZYNA NOSOWSKA

Zdecydowałam się na napisanie piosenki do filmu „RÓJ”, ponieważ naprawdę, totalnie podoba mi się ten film. Jest absolutnie niezwykły, ma niezwykłą aurę, coś zupełnie poruszającego. I temat, i gra aktorów, i obraz sam w sobie, jego faktura – będziecie naprawdę zachwyceni. (...) Bardzo zachęcam was, aby wspierać niezależnych twórców i ich projekty. Smacznego! Posłuchajcie piosenki oglądajcie Film.

KATARZYNA NOSOWSKA

NATALIA SZROEDER

Udział w tym utworze był dla mnie wielkim zaszczytem, ale też potężnym wyzwaniem. Dopisanie swojej zwrotki, gdy mistrzyni słowa powiedziała już przecież wszystko, i to najpiękniej na świecie, było niełatwym zadaniem. Reakcja Kasi na nagraną przeze mnie część była jedną z najpiękniejszych recenzji, jakie w życiu dostałam.

NATALIA SZROEDER